صفحه اصلی
   
 
 
 
 
 
  کلیه خبرها  
سوول مرکز راهبردی سازمان بسیج : عنوان خبر
1392/03/19 : تاریخ درج خبر

مسوول مرکز راهبردی سازمان بسیج:

بسیج از تمام ظرفیت‌هایش در خلق حماسه سیاسی بهره خواهد برد

 

مسوول مرکز راهبردی و همفکری سازمان بسیج مستضعفین گفت: اکنون که بیش از 34 سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد، اهمیت و تاثیرگذاری بسیج به عنوان یک تفکر والا بیش از گذشته در جامعه احساس می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان، سردار علی فرهادی در دومین مجمع بسیج شهرستان شاهرود اظهار کرد: اکنون با تشکیل شورای همفکری و راهبردی در اقشار مختلف بسیج تلاش می‌کنیم با تفکر بسیجی کارهای مورد نظر نظام را پیش ببریم و احساس می‌شود امروز بیش از گذشته نیاز به تفکر بسیج داریم.

 

وی با بیان این‌که «دشمنان ما در تلاش هستند با جنگ فرهنگی ما را از میدان بیرون کنند» اظهار کرد: امروز ما بیش از گذشته به تفکر ناب بسیجی که برگرفته از اندیشه‌های الهی است، نیاز داریم و باید در این زمینه تلاش کنیم.

 

وی تصریح کرد: مجمع بسیج شهرستان به عنوان والاترین مجمع در پیشبرد اهداف بسیج در شهرستان‌هاست که همه مسوولان ادارات و ارگان‌ها و نهادهای مختلف در آن عضو و نخبگان بسیجی اقشار مختلف بسیج نیز در آن حضور دارند. ما باید تلاش کنیم تا مشکلات منطقه‌ای خود را در مجمع بسیج شهرستان دنبال و با فکر و حرکت بسیجی آن‌ها را حل و فصل کنیم.

 

مسوول مرکز راهبردی و همفکری سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: مجمع بسیج شهرستان که از نخبگان و ایده‌پردازان جوان و باتجربه تشکیل شده باید بتواند نیازهای مختلف جامعه امروز ما را تجزیه و تحلیل و برای آن‌ها راه حل‌های عملی ارائه کند. باید به برگزاری جلسات کارگروه‌های مختلف مجمع نیز اهمیت دهیم و آن‌ها را با جدیت دنبال کنیم و از کارگروه‌ها می‌توانیم مجمعی فعال را رقم زنیم.

 

وی با اشاره به انتخابات پیش رو نیز اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا از تمام ظرفیت‌های بسیج در خلق حماسه سیاسی بهره ببریم. خلق حماسه سیاسی احتیاج به تفکر بسیجی دارد که در تمام آحاد جامعه ما وجود دارد. ما باید از ظرفیت بسیج در تبیین و تشریح اهمیت انتخابات در جامعه استفاده و همگان را برا حضوری گسترده در انتخابات و انتخاب فرد اصلح فراخوانی کنیم

 

Copyright © 2009-2011 Fekre Farda , All rights reserved
Designed By : www.Brandco.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فکر فردا می باشد