صفحه اصلی
   
 
 
 
 
 
  کلیه خبرها  
چرا دکتر ولایتی از دیگران متمایز است؟ : عنوان خبر
1392/03/19 : تاریخ درج خبر

چرا دکتر ولایتی از دیگران متمایز است؟

سیاست > انتخابات - مصطفی رضاحسینی

اگر به تذکرات و راهنمایی های مقام معظم رهبری در مورد خصوصیات رئیس جمهور آینده توجه کنیم از عبارت فردی که خصوصیات خوب روسای جمهوری قبل را داشته باشد یاد شده و نداشتن نقاط ضعف آنها . چنانچه این خط هدایت را به عنوان شاقول سیاسی با نظرات ، مناظره ها و شعارهای هشت نامزد فعلی تراز نمائیم خواهید دید که جناب دکتر ولایتی میزان ترین گزینه می باشد زیرا :
کشور و مردم به شدت نیازمند آرامش و ثبات فکری هستند تا بر پایه آن بتوانند خلق حماسه سیاسی و به دنبال آن حماسه اقتصادی را رقم بزنند ، مناظره ها عمدتاً برپایه تخریب عملکردها صورت پذیرفت که این ناشی از نداشتن برنامه اجرایی و یا فرار از برخی نقاط ضعف و یا جلب توجه مردم قلمداد می شود .در حالیکه
دکتر ولایتی یک رئیس جمهور است چون :
-جهان سیاست نسبت به او و او نسبت به جهان سیاست آشنایی کامل دارد.
-به عنوان مشاور سیاسی مقام معظم رهبری مشاوری امین برای آحاد مردم کشور عزیزمان هم می تواند باشد.
-مدیر و مدبر بودن و اعتقاد راسخ وی به قانون مانع از هر گونه مقاومت در مقابل قانون و به دنبال آن اجرای دقیق را ایجاد خواهد کرد.
-اخلاق اسلامی و روحیه اسلامی و انقلابی او رابطه ای دوستانه و همکاری بی نظیر با قوای دیگر را در پی خواهد داشت .
او پزشکی است که سوگند یاد کرده بدون توجه به رنگ ، نژاد و مذهب به مداوای بیماران بپردازد پس می تواند با همین اعتقاد اقتصاد وسیاست بیمار را با کمک و حضور همه تخصص ها و سلیقه ها در چارچوب قانون درمان نماید.
-با او آزمون و خطا نخواهیم داشت که بواسطه آن زمان را برای بالندگی و پیشرفت کشور از دست بدهیم و از جهان عقب بمانیم .
-سوابق وی نشان داده است که اهل انتقام و تسویه حساب نیست و حفظ حرمت انسانها بویژه مدیران نظام که برای مدیر شدن آنها هزینه شده احترام قائل است و سرمایه های انسانی را بزرگترین ظرفیت ایران می داند .
-درمناظره ها اخلاق عملی او مشخص شد در حالیکه اغلب نامزدها به وی حملاتی داشتند.
اما ایشان درکمال آرامش پاسخ داد و به هیچ وجه علی رغم سینه پر از اطلاعات و اسرار نظام حرفی نزد که خوراک دشمن و تخریب رقیب باشد.
-سرمایه دار نیست بلکه سرمایه گذاری برای کشور و جوانان را یکی از راههای برون رفت از بن بست اقتصادی و اشتغال و تولید می داند .
-یکی از ضربات وارده به کشور طی سالهای اخیر ناشی از تصمیمات عجولانه ، اقدامات احساسی و بدون آینده نگری و دیدن همه زوایای آن بوده است و خروج از این فضا نیازمند یک مدیریت عاقل ، متخصص ، مدیر و مدبر و اخلاقی است .
-افراط وتفریط حاصلی جز دشمن تراشی برایمان نداشته است و او معتقد است معنای اقتدار لجبازی ، شاخ و شانه کشیدن و جنگ و ستیز نیست بلکه تعامل همراه با عزت وعظمت است

 

Copyright © 2009-2011 Fekre Farda , All rights reserved
Designed By : www.Brandco.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فکر فردا می باشد