صفحه اصلی
   
 
 
 
 
 
  کلیه خبرها  
ولایتی:نیازی به افزایش اختیارات رئیس جمهور نیست/شعار دولتم اخلاق گرایی و ثبات در مدیریت است‎ : عنوان خبر
1392/03/21 : تاریخ درج خبر

نامزد انتخابات ریاست جمهوری وعده داد که قبل از معرفی وزرایش با مجلس هماهنگ خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی اکبر ولایتی در برنامه گفت و گو با کارشناسان که از شبکه خبر سیما پخش شد؛ در پاسخ به اینکه کارایی رئیس جمهور را در چه می‌دانید؟، اختیارات رئیس جمهور در قانون اساسی را کافی خواند و گفت: نیازی به افزایش اختیارات رئیس جمهوری نیست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
وی در پاسخ به سوالی که به ویژگی های کابینه وی اشاره داشت، بار دیگر از شعار «دولت متمم» که گویای متدین بودن، تجربه مند بودن، متخصص بودن و معتدل بودن دولت وی خواهد بود یاد کرد و افزود: اعضی کابینه من باید چنین ویژگی‌هایی داشته باشند. 
«شعار دولتم اخلاق گرایی و ثبات در مدیریت است» را ولایتی مطرح کرد و افزود: کسانی که وزرایشان را سرباز می دانند، در پی این هستند که خودشان همه کاره باشند. اما من معتقدم که هر وزیری در حوزه خودش باید به لحاظ تخصص در حد رئیس جمهور باشد. وزرا اگر کاملا بله قربان گو باشند، یا بدون تخصص هستند یا جرات ندارند که دیگر کابینه ای بر اساس خرد جمعی نخواهد بود.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه سخنان خود بر همکاری دولت و مجلس از ابتدای تعیین وزرا سخن گفت  افزود: باید قبل از ارائه لیست وزرا با مجلس و نماسندگان کمیسیون های تخصصی مشورت کنم نه اینکه یک لیستی بدهیم و بعد که رای ندادند از ابزارهای رسانه ای در اختیار استفاده کنم و بگویم که اینها با من همکاری نمی کنند!

 

Copyright © 2009-2011 Fekre Farda , All rights reserved
Designed By : www.Brandco.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فکر فردا می باشد